Povedali o nás

„Princezničkovská party bola úžasná, Janka perfektne zabavila 14 dievčatok tri hodiny a aj tak sa im nechcelo odísť. Určite ju oslovím aj na oslavu mojich dievčat. Bolo naozaj super!“

Daniela

 

„Všetci sa tešíme, keď príde na svet človiečik a každý jeho ďalší rôčik prežívame s radosťou ako v rodinnom kruhu, tak medzi deťmi škôlkármi, či školákmi. Na každej oslave býva torta a veselá atmosféra s  priateľmi – gratulantmi. Aj moje vnúčatá  oslavovali – Samko ako pirát a Linduška ako primceznička v atmosfére plnej zábavy, hier a vysoko profesionálneho prístupu zo strany animátorov. Ešte by som mohla písať veľa, ale  odpoveď detí: „Babi, už sa tešíme o rok na narodeninovú párty  v Cubicule so svojimi kamarátmi“ hovorí za všetko“.

Lívia

 

„ Čo krajšie môže byť pre maminu, ako vidieť svoje deti zdravo fungovať v kolektíve, odpovedať na otázky k téme i mimo nej (ináč, aj keď sa zdá, nikdy to pre deti mimo témy nie je) filozofovať, argumentovať, objavovať nové veci a deliť sa o ne? Čo krajšie môže byť pre pracujúcu maminu, ako sa na hodinu a pol opäť stať dieťaťom a znovu spoznávať malé radosti života a hlavne tešiť sa, že sa môže o ne deliť aj so svojimi deťmi?

Jankine objavovania a kreatívne dielničky boli studňou inšpirácie k našim večerným diskusiám, nedeľným upršaným popoludniam i prechádzkam po lese s hlbokou témou„ako kvapka vandrovala...či...jedeniu viac ovocia (pretože sú tam vitamíny, ktoré povedia STOP! a nepustia dnu bacily).

Z každej hodiny sme odchádzali s ručne vyrobeným dielkom (asi najväčší úspech mala gitara, vyrobená zo škatule na topánky a na modro zafarbené, pôvodne biele margarétky, či vyklíčené semienka pšenice).

Rozmýšľam, pre koho boli tieto dielničky a objavovania užitočnejšie?Či pre mňa, po dni strávenom v tvrdom businesse, alebo pre moje deťúrence? Deti sú úžasné, vedia sa prirodzene hrať, tešiť sa z maličkostí (pardon, pre nás sú to maličkosti) a nakaziť smiechom a dobrou náladou všetko okolo.

Janka, ďakujeme za každú chvíľku. Je úžasné vedieť, že sú tu ľudia, ktorí nám, rodičom, pomáhajú v tejto neľahkej úlohe výchovy detí a ktorí nám tiež pripomínajú, že vlastne aj my sme boli deťmi a ako úžasné je opäť, aspoň na chvíľu, sa tými deťmi stať.

 Ďakujeme za vašu trpezlivosť, skvelé nápady i poctivosť prípravy každej hodiny do poslednej minútky. Tešíme sa na ďalšie objavovania a dielničky.

Prajeme Vám, aby Vám to nadšenie i energia neutíchali a aby ste stále prichádzali s novými inšpiráciami, tými jednoduchými z každodenného života.

Úprimne mamina Martinka, Nolanko a Ninka


 
Predškolácka rozcvička

 Pre deti vo veku 4-6 rokov

Predškôlkárska rozcvička

 Pre deti vo veku 2-3 roky.